5. Guy Olivier

Guy Olivier (1963)

4 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (37 x Favoriet)

Guy OLIVIER (1963)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Guy Olivier - My little pony (gemengde techniek, origineel werk) kopen? Bied vanaf 125!

Guy Olivier - My little pony (gemengde techniek, origineel werk)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52 cm x 68 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Guy Olivier - Femme qui fume kopen? Bied vanaf 399!

Guy Olivier - Femme qui fume

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1997
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen48 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guy Olivier - Dame (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!

Guy Olivier - Dame (mooi gelijst)

Jaartal1997
Afmetingen44 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guy Olivier - Bonjour, origineel werk kopen? Bied vanaf 299!

Guy Olivier - Bonjour, origineel werk

Tekening / Aquarel

Jaartal1997
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst