5. Yvonne Poelstra-Holzhaus

Yvonne Poelstra-Holzhaus (1946)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Yvonne POELSTRA-HOLZHAUS (1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Yvonne Poelstra-Holzhaus - Bloemen II. kopen? Bied vanaf 29!

Yvonne Poelstra-Holzhaus - Bloemen II.

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd01-08-2021 om 19:39

Jaartal1998
Afmetingen70 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yvonne Poelstra-Holzhaus - Bloemen kopen? Bied vanaf 29!

Yvonne Poelstra-Holzhaus - Bloemen

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd01-08-2021 om 19:41

Jaartal1998
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst