5. Katrien Caymax

Katrien Caymax (1951-2016)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Katrien CAYMAX (Limburg (prov. België)1951 - Hasselt 2016)

Belgisch

Katrien Caymax - Shoshana kopen? Bied vanaf 65!

Katrien Caymax - Shoshana

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:09

Afmetingen47 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst