5. Huub Cox

Huub Cox (1904-1964)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Huub COX (1904-1964) kreeg zijn opleiding en adviezen van zijn broer Peter Cox, verder autodidact. Periode in de regio: 1912-1914 Mook, 1915-1920 Plasmolen en Middelaar, 1938-1964 Middelaar en Mook Woonplaats: Plasmolen en Mook Genre en techniek: pastels; landschappen

Huub Cox - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 29!

Huub Cox - Polderlandschap

Geplaatst doorks53

Eindtijd08-08-2021 om 20:10

Afmetingen32 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst