5. Herman Moerkerk

Herman Moerkerk (1879-1949)

6 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Herman moerkerk 1879-1949

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Herman Moerkerk - Oude man met sigaret op stoel kopen? Bied vanaf 69!

Herman Moerkerk - Oude man met sigaret op stoel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen22 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Moerkerk - Falconpoort te Antwerpen kopen? Bied vanaf 150!

Herman Moerkerk - Falconpoort te Antwerpen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Moerkerk - Circus kopen? Bied vanaf 95!

Herman Moerkerk - Circus

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Moerkerk - Kade met boot kopen? Bied vanaf 70!

Herman Moerkerk - Kade met boot

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen15.5 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Moerkerk - Huis met gezin kopen? Bied vanaf 140!

Herman Moerkerk - Huis met gezin

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 47 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Herman Moerkerk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Herman Moerkerk - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekHoutskool
Afmetingen48.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst