Herman Moerkerk - Kind met bezem

Herman Moerkerk - Kind met bezem kopen? Bied vanaf 60!
Herman Moerkerk - Kind met bezem kopen? Bied vanaf 60!Herman Moerkerk - Kind met bezem kopen? Bied vanaf 60!Herman Moerkerk - Kind met bezem kopen? Bied vanaf 60!
  • Herman Moerkerk (1879-1949)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Potlood
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kind met bezem g3tekend
In zeer goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beverwijk, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Herman Moerkerk (1879-1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Jankootstra
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
37.5 cm
42 cm
19 cm
21 cm