Jankootstra
  3. Ervaren verkoper
  5. Jankootstra

Jankootstra

Lid sinds 2026 / Beverwijk, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Herman Moerkerk - Kind met bezem kopen? Bied vanaf 60!
Herman Moerkerk (1879-1949) Nederlands Kind met bezem
Techniek Potlood
Afmetingen 42 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60