Herman Moerkerk (1879-1949)
Kind met bezem
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 42 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |