5. Finn Pedersen

Finn Pedersen (1944-2014)

4 aangeboden items / 60 verkochte items

FA. (80 x Favoriet)

Finn PEDERSEN (Bornholm 1944)

Deens

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Finn Pedersen - gemengde techniek op papier - zonder titel - (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 240!

Finn Pedersen - gemengde techniek op papier - zonder titel - (UNIEK WERK)

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen42 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Finn Pedersen - gemengde techniek op papier - zonder titel - (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorJJvanWijk

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Finn Pedersen - Faces kopen? Bied vanaf 1800!

Finn Pedersen - Faces

Geplaatst doorjaromir

TechniekAcryl
Afmetingen82 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Finn Pedersen - figuren kopen? Bied vanaf 120!

Finn Pedersen - figuren

Geplaatst doorPino

Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst