5. Charles Petit

Charles Petit (1863-1949)

2 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

werkzame periode tussen 1875-1925 te RotterdamBron - rijks kunst dienst

Frans

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Charles Petit - Stadsgezicht Parijs - Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Charles Petit - Stadsgezicht Parijs - Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell Ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Eindtijd02-08-2021 om 22:48

Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Charles Petit - boerderij met stalletje kopen? Bied vanaf 35!

Charles Petit - boerderij met stalletje

Geplaatst doorWSnoeren

Eindtijd14-07-2021 om 20:26

Jaartal1925
Afmetingen34 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam