5. Joseph Robers

Joseph Robers (1944-2011)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Joseph ROBERS ( Südlohn 1944 - 2011)

Joseph Robers - New York Chrysler Building kopen? Bied vanaf 140!

Joseph Robers - New York Chrysler Building

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd14-03-2021 om 16:22

TechniekEts
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst