5. Gerrit Marre

Gerrit Marre (1904-1986)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gerrit MARRÉ (Rotterdam 1904 - 1986 Capelle aan den IJssel)

Schilder en tekenaar

Gerrit Marre - boerderijen aan het water - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 60!

Gerrit Marre - boerderijen aan het water - olieverfschilderij

Geplaatst doorMiles

Eindtijd11-05-2021 om 20:15

Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst