5. Thea Figee

Thea Figee (1952)

2 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Thea FIGEE (Soest 1952)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!

Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd11-04-2021 om 19:28

Jaartal1995
TechniekMonotype
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd11-04-2021 om 22:32

Jaartal1995
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst