5. Simon Moulijn

Simon Moulijn (1866-1948)

5 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Simon Moulijn (1866-1948)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Simon Moulijn - litho Simon Moulijn landgoed Zorgvliet I kopen? Bied vanaf 25!

Simon Moulijn - litho Simon Moulijn landgoed Zorgvliet I

Geplaatst doorHJB05

Jaartal1926
TechniekLitho
Afmetingen24.8 cm x 34.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Moulijn - litho Simon Moulijn Huis ten Bosch I kopen? Bied vanaf 25!

Simon Moulijn - litho Simon Moulijn Huis ten Bosch I

Geplaatst doorHJB05

Jaartal1926
TechniekLitho
Afmetingen18.5 cm x 32.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Moulijn - litho Huis ten Bosch II kopen? Bied vanaf 25!

Simon Moulijn - litho Huis ten Bosch II

Geplaatst doorHJB05

Jaartal1926
TechniekLitho
Afmetingen23.7 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Moulijn - Maginifiek Graficus - Ets - Proefdruk - Verstild boslandschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Simon Moulijn - Maginifiek Graficus - Ets - Proefdruk - Verstild boslandschap - gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Simon Moulijn - Complete map De wallen van Naarden kopen? Bied vanaf 225!

Simon Moulijn - Complete map De wallen van Naarden

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1933
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst