5. Ernest Joachim

Ernest Joachim (1949)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Ernest JOACHIM (Maarssen 1949)

Ernest Joachim - Herfst kopen? Bied vanaf 20!

Ernest Joachim - Herfst

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:45

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst