5. Louis Boermeester

Louis Boermeester (1908-1992)

4 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Louis BOERMEESTER was naast schilder ook glazenier. Hij volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam. Van 1952 tot 1972 verbleef hij in de Verenigde Staten. Hij had een voorkeur voor het maken van portretten, historische voorstellingen en religieuze onderwerpen. Zijn liefde voor sterke lijnvoering, die zo kenmerkend is voor de glaskunst, komt ook in zijn schilderwerk duidelijk naar voren. Louis Boermeester was lid van de kunstenaarsvereniging St-Lucas te Amsterdam.

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Louis Boermeester - dorp in de Provence (Fr.) kopen? Bied vanaf 45!

Louis Boermeester - dorp in de Provence (Fr.)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHanenGini

Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Boermeester - Pandora (legende) kopen? Bied vanaf 45!

Louis Boermeester - Pandora (legende)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHanenGini

Jaartal1977
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Boermeester - Loreley (legende) kopen? Bied vanaf 45!

Louis Boermeester - Loreley (legende)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHanenGini

Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Boermeester - Aquarel Boermeester kopen? Bied vanaf 95!

Louis Boermeester - Aquarel Boermeester

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst