5. Henner Knauf

Henner Knauf (1901-1976)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Henner KNAUF (Zella/Rhön 1901- ? 1976)

Duits

Henner Knauf - Landschap kopen? Bied vanaf 40!

Henner Knauf - Landschap

Geplaatst doorPisti5

Eindtijd10-04-2021 om 19:00

Afmetingen60 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst