5. Franz Borghese

Franz Borghese (1941-2005)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Franz BORGHESE (Rome 1941 - Rome 2005)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Franz Borghese - Aquatint ets, Titel, Raduno sportivo. kopen? Bied vanaf 175!

Franz Borghese - Aquatint ets, Titel, Raduno sportivo.

Geplaatst doorduif

Eindtijd08-08-2021 om 16:45

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Franz Borghese - Groot Handgesigneerde zeefdruk " I Lottatori " kopen? Bied vanaf 199!

Franz Borghese - Groot Handgesigneerde zeefdruk " I Lottatori "

Geplaatst dooramourdelart

Eindtijd04-06-2021 om 19:30

Jaartal1978
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst