5. Luc Heirbaut

Luc Heirbaut (1919)

3 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Luc HEIRBAUT (Antwerpen 1919)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Luc Heirbaut - jezus christus kopen? Bied vanaf 10!

Luc Heirbaut - jezus christus

Geplaatst doorkano

Jaartal2000
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luc Heirbaut - Nachtvlinders. kopen? Bied vanaf 350!

Luc Heirbaut - Nachtvlinders.

Geplaatst doorTheRetrohouse

Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luc Heirbaut - Vrouw met kind kopen? Bied vanaf 49!

Luc Heirbaut - Vrouw met kind

Geplaatst doortopart_design

Afmetingen46 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst