5. Henri van Os-Delhez

Henri van Os-Delhez (1880-1976)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Henri van OS-DELHEZ was een gooische kunstenaar die in Laren woonde en werkte. Hij heeft na de academie veel landschappen en stillevens gemaakt

Henri van Os-Delhez - C4629, Stilleven met Indonesische Wajangpoppen, Chinees porselein en zilver kopen? Bied vanaf 600!

Henri van Os-Delhez - C4629, Stilleven met Indonesische Wajangpoppen, Chinees porselein en zilver

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd31-01-2021 om 19:55

Afmetingen69.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst