5. Jan Praet

Jan Praet (1955)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan PRAET (Eisden 1955)

Jan Praet - “Draden” kopen? Bied vanaf 25!

Jan Praet - “Draden”

Geplaatst doorspacecurator

Eindtijd25-04-2021 om 21:46

Jaartal1984
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst