5. Gerard Princee

Gerard Princee (1908-1999)

2 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Gerard PRINCÉE (Helmond 1908 - Helmond 1999)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Gerard Princee - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!

Gerard Princee - Zonder titel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd03-08-2021 om 22:58

TechniekGouache
Afmetingen77 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Gerard Princee - Geboorte van Jezus Christus , kerstkaart (5x) kopen? Bied vanaf 120!

Gerard Princee - Geboorte van Jezus Christus , kerstkaart (5x)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerhard54

Eindtijd20-04-2021 om 21:30

TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst