5. Aad de Haas

Aad de Haas (1920-1972)

4 aangeboden items / 41 verkochte items

FA. (46 x Favoriet)

Aad de Haas (1920-1972)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Aad de Haas - nr 17 uit de zwart wit - serie uit 1966 kopen? Bied vanaf 175!

Aad de Haas - nr 17 uit de zwart wit - serie uit 1966

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aad de Haas - nr 6 uit de zwart wit - serie uit 1966 kopen? Bied vanaf 175!

Aad de Haas - nr 6 uit de zwart wit - serie uit 1966

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 795!

Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aad de Haas - Interieur IV kopen? Bied vanaf 40!

Aad de Haas - Interieur IV

Geplaatst doorciscus_9com

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22.3 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst