5. Jacky De Maeyer

Jacky De Maeyer (1938)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jacky DE MAEYER (Oostende 1938)

Jacky De Maeyer - Inkttekening, Totem kopen? Bied vanaf 70!

Jacky De Maeyer - Inkttekening, Totem

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd08-08-2021 om 19:53

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen38.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout