5. Rob de Graaf

Rob de Graaf (1960)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Rob de GRAAF (Den Haag 1960)

Rob de Graaf - ets/houtsnede | 'Unus Mundus' | 2001 kopen? Bied vanaf 75!

Rob de Graaf - ets/houtsnede | 'Unus Mundus' | 2001

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd01-08-2021 om 21:23

Jaartal2001
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen26 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst