5. Karel Demel

Karel Demel (1942)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Karel DEMEL (Praag 1942)

Karel Demel - Botsing kopen? Bied vanaf 5!

Karel Demel - Botsing

Geplaatst doorMFJOostendorp

Eindtijd11-08-2021 om 19:15

TechniekLitho
Afmetingen6 cm x 4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst