5. Maaike Alma

Maaike Alma (1943)

2 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Maaike ALMA (Augustinusga, 1943)

Beeldhouwer, Graficus, Installatiekunstenaar en Tekenaar

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Maaike Alma - Ets "Is there anybody?" kopen? Bied vanaf 45!

Maaike Alma - Ets "Is there anybody?"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd14-05-2021 om 19:03

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maaike Alma - Ets "Unfinished business" kopen? Bied vanaf 35!

Maaike Alma - Ets "Unfinished business"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 19:15

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst