5. Jan Bevort

Jan Bevort (1917-1996)

2 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (43 x Favoriet)

Jan (Johannes) BÉVORT (Utrecht, 1917 - Schoorl, 1996)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Bevort - Mediterraans kustgezicht kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bevort - Mediterraans kustgezicht

Geplaatst doorKiki53

Eindtijd13-05-2021 om 22:33

Afmetingen53.5 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bevort - 2131, Havengezicht kopen? Bied vanaf 1800!

Jan Bevort - 2131, Havengezicht

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd06-06-2021 om 19:52

Afmetingen97 cm x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst