5. Albert Grosfeld

Albert Grosfeld (1931-2014)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Albert GROSFELD (Blerick (Venlo) 1931 - 2014)

Aquarellist, docent aan academie, schilder, pastellist en graficus

Albert Grosfeld - Schilderij op papier "Overgebleven bunker resten" kopen? Bied vanaf 40!

Albert Grosfeld - Schilderij op papier "Overgebleven bunker resten"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:25

Jaartal1965
Afmetingen58 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst