5. Pieter Dupont

Pieter Dupont (1870-1911)

4 aangeboden items / 72 verkochte items

FA. (35 x Favoriet)

Pieter DUPONT (Amsterdam 1870 - Laren 1911)

Dupont was schilder maar vooral ook graficus en bij uitstek van belang voor de ontwikkeling van de moderne prentkunst. Zijn eerste etsen zijn in een vlotte stijl op zink uitgevoerd.

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Pieter Dupont - 2 Bedelaars kopen? Bied vanaf 50!

Pieter Dupont - 2 Bedelaars

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1908
TechniekEts
Afmetingen13 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Pieter Dupont - Hooischelven aan het jaagpad. kopen? Bied vanaf 89!

Pieter Dupont - Hooischelven aan het jaagpad.

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorHugo8

Jaartal1895
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Dupont - ets: St Nicolaaskerk, Amsterdam - 1895 kopen? Bied vanaf 125!

Pieter Dupont - ets: St Nicolaaskerk, Amsterdam - 1895

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1895
TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Pieter Dupont - ets: oude kerkplein, Amsterdam - 1895 kopen? Bied vanaf 125!

Pieter Dupont - ets: oude kerkplein, Amsterdam - 1895

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1895
TechniekEts
Afmetingen31.5 cm x 24.5 cm (h x b)