5. George Degenhart

George Degenhart (1936)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

George DEGENHART (Amsterdam 1936)

George Degenhart - Zwangere vrouw - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!

George Degenhart - Zwangere vrouw - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd28-07-2021 om 19:29

Jaartal1964
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst