Georg Grosz (1893-1959)
  5. Georg Grosz
Georg Grosz (1893-1959)

Georg Grosz (1893-1959)

Kunstenaar

Georg GROSZ (Berlijn 1893 - 1959)

Aangeboden items
2
Verkochte items
26
Nationaliteit
Duits Duits  Amerikaans Amerikaans
Links
Favoriet
Georg Grosz - in het Kestner Gesellschaft Hannover 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans in het Kestner Gesellschaft Hannover 1988
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 50
Georg Grosz - seltene komplette Erstausgabe D von "Ecce Homo" 1922 Malik Vintage 84 Lithos kopen? Bied vanaf 2100!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans zeldzame complete eerste editie D van "Ecce Homo" 1922 Malik Vintage 84 Lithos
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 2.100

Kunst kopen van Georg Grosz

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Georg Grosz? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Georg Grosz. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Georg Grosz en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Georg Grosz te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Georg Grosz!

Volg het aanbod kunst van Georg Grosz te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Georg Grosz te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Georg Grosz instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Georg Grosz kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Georg Grosz!

Waarom via Kunstveiling kunst van Georg Grosz kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Georg Grosz en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Georg Grosz via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Georg Grosz of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Georg Grosz?

Kunst kopen van Georg Grosz begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Georg Grosz, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Georg Grosz. Om meer kans te maken om de Georg Grosz te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Georg Grosz! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.