5. Pia Andersen

Pia Andersen (1960)

1 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Pia ANDERSEN

Schilder, graficus, keramist, glaskunstenaar.

Geboren te Frederikshavn, Denemarken in 1960.

Opleiding:

Van 1981 tot 1983 ging Andersen naar de School of Arts and Craft in Kolding (Denemarken), vervolgens bezocht zij twee jaar lang de Academy of Fine Arts in Krakau (Polen).

Andersen woont en werkt in Aalborg (Denemarken).

Inspiratie voor haar werk haalt Andersen vooral uit de natuur: de seizoenen, veranderend licht en veranderende kleuren, de texturen van planten, aarde en steen. Ze werkt vooral met olieverf op enorme canvassen.

Exposities en prijzen:

Pia Andersen heeft solotentoonstellingen gehad in onder meer Duitsland, Denemarken, Noorwegen, Japan, Mexico, Brazilië en de Verenigde Staten. Ze heeft verschillende Deense prijzen en subsidies ontvangen.

Door: Arthur Brouwers

Deens

Pia Andersen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Pia Andersen - Zonder titel

Geplaatst doorHetweer

Eindtijd25-05-2021 om 21:52

TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst