5. Ton Nelemans

Ton Nelemans (1952)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Beeldend kunstenaar en toegepaste kunst

Ton Nelemans - WASSER STRUKTUREN BASEL kopen? Bied vanaf 40!

Ton Nelemans - WASSER STRUKTUREN BASEL

Geplaatst doorloverendale

Eindtijd15-05-2021 om 10:22

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst