5. Theo Elfrink

Theo Elfrink (1923-2014)

2 aangeboden items / 87 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Theo ELFRINK (1923)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Theo Elfrink - Ingelijste litho "Grosage" kopen? Bied vanaf 35!

Theo Elfrink - Ingelijste litho "Grosage"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:31

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Elfrink - Ingelijste litho "Grosage" kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:54

Jaartal1989
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst