5. Jan Poortenaar

Jan Poortenaar (1886-1958)

8 aangeboden items / 65 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Jan POORTENAAR (1886 - 1958)

8 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Jan Poortenaar - Strand met palmbomen kopen? Bied vanaf 45!

Jan Poortenaar - Strand met palmbomen

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen12 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Poortenaar - Imam Hassan Ben Aabbab (de berg van dromen) kopen? Bied vanaf 45!

Jan Poortenaar - Imam Hassan Ben Aabbab (de berg van dromen)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Gateway of St. Bartholomew the great London. kopen? Bied vanaf 50!

Jan Poortenaar - Gateway of St. Bartholomew the great London.

Geplaatst doorNjoyart

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Poortenaar - Map met zes etsen: Holland kopen? Bied vanaf 299!

Jan Poortenaar - Map met zes etsen: Holland

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Poortenaar - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 35!

Jan Poortenaar - Dorpsgezicht

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - 6 handgesigneerde etsen in Etskunst (1933) kopen? Bied vanaf 120!

Jan Poortenaar - 6 handgesigneerde etsen in Etskunst (1933)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1933
TechniekEts
Afmetingen15 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boroboedoer, complete uitgave met 6 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 350!

Jan Poortenaar - Boroboedoer, complete uitgave met 6 gesigneerde etsen

Geplaatst doorRosser

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Ets: Brugje in Noord Holland - 1945 kopen? Bied vanaf 50!

Jan Poortenaar - Ets: Brugje in Noord Holland - 1945

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen9.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout