Jan Poortenaar (1886-1958)
  5. Jan Poortenaar
Jan Poortenaar (1886-1958)

Jan Poortenaar (1886-1958)

Kunstschilder, Graficus, Tekenaar

Jan POORTENAAR (1886 - 1958)

Aangeboden items
8
Verkochte items
78
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (38 x Favoriet)
8 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Poortenaar - Ets: Holland kopen? Bied vanaf 45!
Jan Poortenaar - Ets: HollandGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen9.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Poortenaar - Ets: Holland kopen? Bied vanaf 50!

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen13.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!
Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - ZwartkrijttekeningTekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 140!
Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1933
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Jan Poortenaar

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Jan Poortenaar? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Jan Poortenaar. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Jan Poortenaar en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Jan Poortenaar te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Jan Poortenaar!

Volg het aanbod kunst van Jan Poortenaar te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Jan Poortenaar te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Jan Poortenaar instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Jan Poortenaar kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Jan Poortenaar!

Waarom via Kunstveiling kunst van Jan Poortenaar kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Jan Poortenaar en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Jan Poortenaar via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Jan Poortenaar of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Jan Poortenaar?

Kunst kopen van Jan Poortenaar begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Jan Poortenaar, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Jan Poortenaar. Om meer kans te maken om de Jan Poortenaar te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Jan Poortenaar! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.