5. Gerard van Eck

Gerard van Eck (1901-1974)

1 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Geboren te Till Maryland (Duitsland) in 1901 en overleden in 1974.

Gerard van Eck - Abstract in geel en blauw kopen? Bied vanaf 150!

Gerard van Eck - Abstract in geel en blauw

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd30-07-2021 om 21:07

Jaartal1963
Afmetingen60 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst