5. Jaap Lindeijer

Jaap Lindeijer (1896-1976)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jaap LINDEIJER (Rotterdam 1896 - 1976)

Pseudoniem: A.J. Willebeek. Etser, maakte vele Rotterdamse stads- en havengezichten.

Jaap Lindeijer - STOKVISCHVERLAAT ROTTERDAM kopen? Bied vanaf 30!

Jaap Lindeijer - STOKVISCHVERLAAT ROTTERDAM

Geplaatst doorloverendale

Eindtijd31-07-2021 om 10:22

Jaartal1925
TechniekEts
Afmetingen10.5 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout