Marijn Moree - Glace manquante
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Origineel schilderij uit 1994 van Nederlandse kunstschilder Bart Drost (1955).
De afbeelding is geschilderd met acrylverf, gesso en oost-indische inkt op bitumenpapier - Maat 53 x 53 cm ( met lijst 80 x 80 cm).
Gesigneerd en ingelijst met passe partout in een mat goudkleurige lijst.
Het werk van Bart Drost is opgewekt. Speelse voorstellingen in directe kleuren en alles bestaat uit een samenspel van vlakken waarin hoogstens enkele zwarte of donkere strepen de voorstelling verduidelijken. Hij varieert veel in materiaal en zoekt daarbij vaak naar bijzondere combinaties.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-8-2017 à 11:42 |
Heure de fin | 24-8-2017 à 11:42 |