Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van B. Rosier uit 1975. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32,5 x b49,5 cm. Afmetingen werk: H17 x b25 cm. Conditie: in goede staat. Linksonder zit een kreukel in het wite gedeelte van het blad. Bij inlijsting valt deze volledig onder het passe-partout.
ZZZW
Startzeit | 5-5-2018 um 20:12 |
Endzeit | 11-5-2018 um 21:12 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |