Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van B. Rosier uit 1975. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32,5 x b49,5 cm. Afmetingen werk: H11 x b16 cm. Conditie: in goede staat. Aan de rechterzijde zit een kreukel in het witte gedeelte van het blad. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout.
ZZZW