Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van B. Rosier uit 1977. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b35 cm. Afmetingen werk: H29 x b23,5 cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Startzeit | 4-5-2018 um 19:52 |
Endzeit | 10-5-2018 um 21:52 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |