Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 62 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 15/99 |
Deze zeefdruk verkeert in perfecte staat. Hij is gedrukt in een oplage van 99 exemplaren en dit is nummer 15. Papiermaat 63 x 50 cm. 1991. Komt u hem ophalen in onze galerie in Gorinchem dan krijgt u er een passe-partout omheen, wilt u hem opgestuurd krijgen dan wordt hij aangetekend verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 10-5-2023 um 14:46 |
Endzeit | 5-6-2023 um 11:40 |