Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1960 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 32 x 38 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 56 x 61 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 14/25 |
Titel: Man met 2 zonnen
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk363498)
Zustand | |
Zustand | Gut |
Het blad is licht gerimpeld; ook zijn er enkele plakresten van een sticker of label op de rechter-bovenzijde van de glasplaat. | |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 19-7-2018 um 16:46 |
Endzeit | 26-7-2018 um 21:54 |