Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Adrianus Cyriacus Bleys ( Bleijs)
geb. te Hoorn 29-03-1842 - overl. te Driel ( Maasdriel) 12-01-1912
vader van A. en J.C. Bleys, hij gaf hun les,
woonde en werkte in Bussum ,Amsterdam, Soest en Den Bosch
De Scheen pag. 103, en in de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars
door de eeuwen heen op: W 13.
Dit bloem-stilleven, olieverf op doek, l.o. gesigneerd
afm. doek, 70x50 / incl. houten lijst afm. 80x60
verzenden/ GRATIS - Ned / België
Startzeit | 28-2-2016 um 11:25 |
Endzeit | 6-3-2016 um 11:25 |