Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Adrianus Cyriacus Bleys ( Bleijs)
geb. te Hoorn 29-03-1842 - overl. te Driel ( Maasdriel) 12-01-1912
vader van A. en J.C. Bleys, hij gaf hun les,
woonde en werkte in Bussum ,Amsterdam, Soest en Den Bosch
De Scheen pag. 103, en in de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars
door de eeuwen heen op: W 13.
Dit bloem-stilleven, olieverf op doek, l.o. gesigneerd
afm. doek, 70x50 / incl. houten lijst afm. 80x60
verzenden/ GRATIS - Ned / België
Expédition | |
Heure de début | 28-2-2016 à 11:25 |
Heure de fin | 6-3-2016 à 11:25 |