Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Daniel Lanoux.
Prachtig winterlandschap.
Materiaal;: Zeefdruk op mooi en stevig papier.
Afmetingen blad: 75 x 55 cm.
Afmetingen beeld: 59 x 40 cm.
Oplage: l.o. EA.
Signatuur: r,o, Hangesigneerd in potlood.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
ZZLS
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 26-8-2017 um 16:55 |
Endzeit | 1-9-2017 um 20:55 |