Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Daniel Lanoux.
Prachtig winterlandschap.
Materiaal;: Zeefdruk op mooi en stevig papier.
Afmetingen blad: 75 x 55 cm.
Afmetingen beeld: 59 x 40 cm.
Oplage: l.o. EA.
Signatuur: r,o, Hangesigneerd in potlood.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
ZZLS
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-8-2017 à 16:55 |
Heure de fin | 1-9-2017 à 20:55 |