Henk van der Vet - Rauchendes Mädchen - Farbsiebdruck
Anton Versluijs - Innenansicht der Kirche St. Peter und Paul Ostende (c5)
Louis Favre - Erschaffung des Harlekins - Kleurlitho
Hans Blanken - Oktobervaart - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een krachtige zeefdruk van beeldhouwer David Vandekop (1937-1994) die de constructivistische stijlopvatting van zijn leermeester Carel Visser volgde.
Titel : Hollands Monument
Jaartal : 1974
Afmetingen beeld : 31 x 46.5 cm
Gesigneerd : handgesigneerd in potlood en 1974
Oplage : oplage 25 exemplaren; dit is nr. 10
Ingelijst : de prent is niet ingelijst, maar voorzien van passepartout met achtervel
Materiaal : zeefdruk op glad papier
Herkomst : de ING kunstcollectie
Conditie : uitstekende staat
Dit werk is volledig gegarandeerd vwb de aangegeven conditie en authenticiteit.
De prent kan verzonden worden. Kosten 6.75 euro.