Jan Cremer - Zeefdruk, Tulipano silvana 2 - Ingelijst
Menno Meijer - en andere!-Lot van 2 grafische werken.
George Heidweiller - Zeefdruk, Payback - Ingelijst (Groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een krachtige zeefdruk van beeldhouwer David Vandekop (1937-1994) die de constructivistische stijlopvatting van zijn leermeester Carel Visser volgde.
Titel : Hollands Monument
Jaartal : 1974
Afmetingen beeld : 31 x 46.5 cm
Gesigneerd : handgesigneerd in potlood en 1974
Oplage : oplage 25 exemplaren; dit is nr. 10
Ingelijst : de prent is niet ingelijst, maar voorzien van passepartout met achtervel
Materiaal : zeefdruk op glad papier
Herkomst : de ING kunstcollectie
Conditie : uitstekende staat
Dit werk is volledig gegarandeerd vwb de aangegeven conditie en authenticiteit.
De prent kan verzonden worden. Kosten 6.75 euro.