Nicolaas Wijnberg (1918-2006) LANDSCHAP
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 22.5 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 40
Lid sinds 2012 / Roermond, Nederland
14 aangeboden items / 589 verkochte items
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24.5 x 17.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 18 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 24.5 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 16 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 27 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 15 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 38.5 x 44.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 16.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 32 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |